Stelaże podtynkowe Koło informacje

Dzisiejsze łazienki coraz bardziej różnią się od tych jakie były projektowane jeszcze kilka lat temu. Dzisiaj coraz bardziej popularnymi urządzeniami są pisuary, czy też bidety. A same urządzenia sanitarne wyglądają inaczej. Dziś jeśli chodzi o miski wc, to są wybierane te wiszące, bezkołnierzowe. Wyglądają one bardziej estetycznie i są dyskretniejsze. A do tego dzięki temu, że nie ma punktów łączących miskę z podłożem, to nie ma też zakamarków, gdzie mógłby zbierać się brud. Te urządzenia są niezwykle funkcjonalne, jednak ich montaż jest inny niż na przykład standardowych kompaktów wc.

Do ich montażu są wykorzystywane stelaże podtynkowe. Taki stelaż pozwala na bezinwazyjne zamontowanie spłuczek. Oczywiście na rynku jest wiele ich rodzajów. I dla osoby, która dopiero co planuje remont łazienki nie jest łatwo dokonać takiego wyboru. Warto jest zawsze kupować urządzenia od sprawdzonych producentów. Bo to zagwarantuje nam to, że dany stelaż podtynkowy będzie dobry i wytrzymały. Jednym z lepszych z nich jest firma Koło. Stelaże podtynkowe koło cieszą się dużym powodzeniem i są chętnie kupowane przez Klientów naszego sklepu. Jednym z modeli, który cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem jest stelaż podtynkowy koło technic, który jest nie tylko produktem najwyższej jakości, ale także jest w przystępnej cenie. Stelaże podtynkowe koło są najczęściej wyposażone w system Smart Fresh.

Jest to system odświeżający, dzięki któremu nie musimy martwic się o czystość i świeżość toalety. Polega to na tym, że umieszcza się specjalny wkład w aplikatorze, który znajduje się w spłuczce. Jest to dyskretny i jakże innowacyjny sposób na czystą toaletę. Do niektórych stelaży koło, wkład odświeżający dodany jest do zestawu. Wśród innych produktów tego producenta warto wspomnieć o stelażu podtynkowym koło slim, który jest teraz w bardzo atrakcyjnej cenie. Producent ten ma także w swojej ofercie stelaż podtynkowy narożny koło. Także jest to urządzenie, które nadaje się do zamontowania w narożniku.

Niestety nie mamy w ofercie produktów pasujacych do Twojego zapytania.
Zamów
Zamów