Baterie prysznicowe Kohlman Informacje

Bateria prysznicowa stanowi integralną część kabiny i to właśnie ona odpowiedzialna jest także w dużym stopniu za komfort kąpieli. W naszym sklepie jednymi z częściej wybieranych są baterie prysznicowe Kohlman. W ofercie producenta znajdują się modele podtynkowe oraz te montowane ściennie.

Baterie Kohlman są produktami wysokiej jakości. Wykonane zostały z wysokojakościowego mosiądzu. Bateria prysznicowa Kohlman posiada ceramiczną głowicę, która odpowiedzialna jest za płynną i bezawaryjna pracę. Na końcu wylewki znajduje się wbudowany perlator, dzięki któremu możliwa jest duża oszczędność wody, podczas codziennego, normalnego użytkowania. Zaletą baterii Kohlman jest także ciekawy design oraz różnorodność kolorystyczna.

W bogatej ofercie tego producenta znajdują się baterie nie tylko chromowane, ale i czarne czy grafitowe. Kliencie, jeśli masz pytania dotyczące danego modelu lub sposobu montażu – napisz lub zadzwoń do nas! Z przyjemnością na nie odpowiemy i pomożemy wybrać najbardziej optymalny model!

Outlet
Szybka wysyłka z naszego magazynu
793,01 zł
659,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 659,00 PLN
Typ baterii  Jednouchwytowa
Montaż  Podtynkowy kompletny
Kolor  Czarny
Kształt baterii  Prostokątna
Outlet
Szybka wysyłka z naszego magazynu
952,00 zł
299,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 299,00 PLN
Typ baterii  Jednouchwytowa
Montaż  Ścienny
Kolor  Czarny
Kształt baterii  Okrągła
Zamów
Zamów