Kabiny prysznicowe Koło informacje

Remontując, czy też aranżując nową łazienkę należy dokonać wiele wyborów, które niejednokrotnie nie nalezą do najłatwiejszych. Jednym z nich jest wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej. Współcześnie stają się one bowiem coraz bardziej popularne. Ze względu na to, że łazienka dziś jest pomieszczeniem coraz mniejszym. Dlatego też nie ma w niej miejsca na wannę i wiele innych urządzeń. Łatwiej jest zastąpić ją kabiną prysznicową. Na rynku jest ich teraz wiele. Należy jednak pamiętać, że takie urządzenie jest kupowane rzadko.

Opłacalne jest kupienie kabiny od dobrego producenta. Wtedy to mamy pewność, że nie będziemy mieli zachlapanej podłogi po każdorazowym skorzystaniu z kabiny. Kabiny kupowane w przypadkowych miejscach i od nieznanych producentów są często nieszczelne. Kabiny prysznicowe koło są jednymi z lepszych. Niektóre z kabin prysznicowych są wyposażone w specjalne powłoki. Dzięki nim czyszczenie kabiny jest wyjątkowo łatwe. Na takiej powierzchni bowiem krople wody łączą się z sobą i wtedy spływają wraz z nieczystościami. Takie szyby nie wymagają szorowania. Wystarczy je tylko przetrzeć szmatką by była czysta. Jeśli ktoś do tej pory miał kabinę, która była trudna podczas czyszczenia to na pewno mając kabinę Koło odczuje znaczną różnicę.

Niektóre koło kabiny prysznicowe posiadają też podwójne łożyskowane rolki. Dzięki nim drzwi przesuwają się cicho i bardzo płynnie. Na pewno wszystko to wpływa na jeszcze większy komfort użytkowania. Wśród asortymentu naszego sklepu można znaleźć kabiny prysznicowe bez brodzika, części zamienne do kabin prysznicowych, oraz kabiny z dopasowanym już brodzikiem. Kliencie, nie czekaj i sprawdź naszą ofertę już dziś!

Szerokość  90
Długość  90
Wysokość  190
Wariant  Uniwersalny (kabina odwracalna)

Kup kabinę Koło w zestawie z brodzikiem i oszczędzaj!

Polacy aranżując łazienkę, coraz częściej montują kabiny prysznicowe zamiast wanien. Rozwiązanie takie ma wiele zalet, ponieważ to właśnie kabiny natryskowe zajmują znacznie mniej miejsca od wanien, pozwalają na szybkie skorzystanie z nich, a także użytkowanie ich przyczynia się do zmniejszenia zużycia wody. Wybór odpowiedniej kabiny nie zawsze jest prosty. Na rynku bowiem wybór ich jest ogromny i nie zawsze wiadomo, na którą kabinę się zdecydować, by nie tylko długo spełniała dobrze swoją rolę, ale także by była estetyczna i bezproblemowa podczas czyszczenia.

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór kabin półokrągłych Koło, które przez ekspertów, wykonawców i projektantów uznawane są za jedne z lepszych. Posiadamy zarówno kabiny prysznicowe narożne półokrągłe Koło, kwadratowe czy prostokątne. W naszej ofercie znajdują się także kabiny prysznicowe Koło Walk-In. Modele te ze względu na swoją formę idealnie sprawdzają się nie tylko w łazienkach dla osób niepełnosprawnych, ale także do wnętrz nowoczesnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kabin prysznicowych Koło!


Topowa kolekcja kabin Koło Rekord!

Każdy producent kabin prysznicowych posiada w swojej ofercie kolekcję czy modele, które cieszą się większym czy mniejszym zainteresowaniem. Nie inaczej jest w przypadku marki Koło! Do najpopularniejszych zaliczyć należy serię kabin Koło Rekord. Modele pochodzące z tej linii dostępne są w różnych wielkościach i kształtach. Posiadamy kabiny Rekord Koło półokrągłe oraz kwadratowe. Modele te posiadają przesuwane drzwi, które są transparentne i panele w kolorze chromu błyszczącego. Szkło znajdujące się w kabinach jest hartowane i przez to jest bezpieczne, podczas użytkowania.

Serią, która cieszy się podobną popularnością jest GEO 6. Kabiny te w naszym sklepie znajdują się w atrakcyjnych cenach, a wybór ich jest bardzo duży. Modele kabin prysznicowych Koło GEO 6 dostępne są z nowym rodzajem wypełnienia szkła Prismatic. Jest to nietransparentne szkło strukturalne, które posiada od strony zewnętrznej wzór. Dzięki temu zapewniony jest komfort użytkowania, a także poczucie intymności. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą!


Wzorowe opinie o kabinach Koło

Wiele kabin prysznicowych Koło posiada specjalną powłokę, dzięki której czyszczenie jej, jest niezwykle proste. Hydrofobowa powłoka sprawia, że zanieczyszczenia, osady z mydła nie pozostają na szklanej powierzchni, a spływają razem z wodą. W rezultacie na kabinie nie pozostają mało estetyczne zacieki. Czyszczenie takiej kabiny natomiast jest niezwykle proste i szybkie. W tym celu nie ma potrzeby stosowania silnych środków chemicznych, wystarczy miękka szmatka i ciepła woda.

W ofercie naszego sklepu znajduje się pełna oferta kabin prysznicowych Koło. Posiadamy modele, które sprawdzą się w niewielkich blokowych łazienkach oraz w przestronnych salonach kąpielowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą kabin prysznicowych Koło, dostępnych w sklepie ŁazienkiABC.pl!

Zamów
Zamów