Filtry

Filtry
Aktywne filtry
Koło

Pisuary Koło informacje

Współczesna łazienka posiada wiele urządzeń, których jeszcze parę lat temu nie było tam. Na przykład coraz bardziej popularne stają się bidety. Jednak obecność ich w toaletach nikogo już chyba nie dziwi. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że w niektórych domach one są. Jednak jeśli chodzi o pisuary to wiele osób kojarzy je wciąż z publicznymi toaletami męskimi. Dzisiaj jednak coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie pisuaru u siebie w toalecie.

Najczęściej jest tak wtedy, gdy wśród domowników jest większość mężczyzn niż kobiet, lub wtedy gdy często przyjmujemy gości i takie rozwiązanie jest dla nas wygodne. Pisuary jako urządzenia nie zajmują dużo miejsca. Także jeśli tylko mamy na to miejsce można bez problemu taki produkt nabyć. Podczas wyboru warto kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale także funkcjonalnością. Pisuary mogą być montowane z pokrywą, lub bez. Są także pisuary bezwodne, które są ostatnim hitem. Nie są one spłukiwane wodą, przez co pozwalają zaoszczędzić duże ilości wody. Wśród wielu producentów jednym z lepszych jest firma Koło. Firma ta już od wielu lat cieszy się zaufaniem swoich klientów.

Pisuary Koło są jednymi z najchętniej kupowanych. Pisuary koło Felix wyglądają dyskretnie i na pewno będą funkcjonalne. Kliencie, jeśli szukasz pisuaru do swojej toalety to trafiłeś pod dobry adres! Tylko w sklepie LazienkiABC.pl jest tak duży wybór tych urządzeń, w korzystnych cenach! Kliencie, nie czekaj i sprawdź naszą ofertę już dziś. W ofercie są modele pisuarów, które cieszą się największą popularnością: pisuar koło alex, pisuar koło Felix i wiele innych. Kliencie, jeśli masz pytania dotyczące wybranych modeli pisuarów, lub też sposobu montażu- napisz do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zamów
Zamów