Ulubione
Komplet nakrętka/zawór przeciwzwrotny Tres 91.34.789.03

Komplet nakrętka/zawór przeciwzwrotny Tres 91.34.789.03

Nr katalogowy: 91.34.789.03 Symbol: 913478903 EAN: 8429546392929 Producent: Tres
Dostępność
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Sprawdź ilość sztuk
1 sztuk na magazynie.

ostatnia sztuka!
Koszt dostawy od: 9,49 zł
Więcej o kosztach dostawy
Przedpłata na konto, Kurier - [14,99 zł]
Przedpłata na konto, InPost Paczkomaty 24/7  - [11,99 zł]
Przedpłata na konto, Odbiór w punkcie - Poczta Polska - [9,49 zł]
Przedpłata na konto, Odbiór w Punkcie DPD - PICK'up - [16,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Kurier - [23,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, InPost Paczkomaty 24/7  - [16,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Odbiór w punkcie - Poczta Polska - [17,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Odbiór w Punkcie DPD - PICK'up - [25,99 zł]
33,99 PLN
Ilość
Komplet nakrętka/zawór przeciwzwrotny Tres 91.34.789.03 chrom błyszczący
 
  • kolor: chrom błyszczący
  • w skład kompletu wchodzi: nakrętka, zawór przeciwzwrotny

Gwarancja 12 miesięcy

Dane techniczne

Kolor Chrom błyszczący
Słuchawka prysznicowa antical Tres CUADRO 006.639.01
 
Wkład - przełącznik Tres MAX-TRES  91.94.283
 
Pokrętło regulacji temperatury Tres CUADRO-TRES 91.94.006.01
 
Głowica termostatyczna Tres 91.94.172
 
Nakrętka do głowicy baterii Tres A194383020
 
Uchwyt regulowany Tres 299.639.01
 
Drążek niklowany Tres CUADRO-TRES 1.07.935
 
Rozeta z mimośrodem Tres LOFT-TRES 299.084.01
 
Wkład termostatyczny do baterii CUADRO-TRES Tres 91.06.161.10 chrom błyszczący
 
Mimośród standard Tres 91.34.779
 
Słuchawka Tres ANTICAL PLUS-TRES 1.34.821
Na zamówienie
Słuchawka Tres ANTICAL PLUS-TRE...Słuchawka Tres ANTICAL PLUS-TRES 1.34.821
98,40 PLN123,00 PLNOszczędzasz 20%
 
Wąż 1700 mm SATIN Tres 91.34.609 satynowany
 
Komplet głowica termostatyczna z pokrętłem Tres 299.195.03
 
Uchwyt na drążek do baterii natryskowych CUADRO / SLIM Tres 299.639.20
 
 
Pokrętło regulacji strumienia Tres CUADRO-TRES 91.94.006.02
 
Pokrętło Tres 91.34.058.01
 
Wąż 1500 mm SATIN Tres 91.34.609.15 satynowany
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Wąż 1500 mm SATIN Tres 91.34.60...Wąż 1500 mm SATIN Tres 91.34.609.15 satynowany
95,00 PLN113,16 PLNOszczędzasz 16%
 
Rozeta zaworu Tres 91.34.808.05
 
Pokrętło do regulacji temperatury Tres 91.81.081.01
 
Komplet głowica termostatyczna + pokrętło Tres 91.81.161.10
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Komplet głowica termostatyczna ...Komplet głowica termostatyczna + pokrętło Tres 91.81.161.10
350,00 PLN447,72 PLNOszczędzasz 21%
 
Pokrętło do regulacji strumienia Tres 91.81.081.02
 
Wąż 1200 mm SATIN Tres 91.34.609.12 satynowany
 
Rozeta Tres 91.81.170.09
 
Bateria natryskowa z termostatem Touch-Cool Tres MAX-TRES 061.162.01
 
Bateria termostatyczna wannowa CUADRO-TRES 1.07.174.9
Film
Na zamówienie
Bateria termostatyczna wannowa ...Bateria termostatyczna wannowa CUADRO-TRES 1.07.174.9
1813,48 PLN2266,89 PLNOszczędzasz 20%
 
Zestaw natryskowy termostatyczny Tres CUADRO-TRES 1.07.395
 
Bateria termostatyczna natryskowa STAR Tres TRESMOSTATIC 1.90.162.9
 
Bateria natryskowa ścienna termostatyczna Tres LOFT-TRES 200.164.01
 
Bateria wannowa z termostatem Tres SLIM EXCLUSIVE 202.174.09
 
Bateria termostatyczna natryskowa ścienna Tres MAX-TRES 090.264.01
 
Bateria termostatyczna natryskowa ścienna z natryskiem punktowym Tres CLASS-TRES 205.164.01.9
 
Bateria wannowa wolnostojąca Actima ACTIVE ARAC.1056CR
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria wannowa wolnostojąca Ac...Bateria wannowa wolnostojąca Actima ACTIVE ARAC.1056CR
1599,00 PLN1999,00 PLNOszczędzasz 20%
 
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Podziel się swoją opinią! Oceń produkt

KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ

Zawiasy do deski duroplast Cersanit MERIDA K99-0172
 
Zestaw uszczelek do parawanu 140x70 Cersanit EASY S900-2551
 
Zestaw uszczelek do parawanu Cersanit EASY NEW S900-2622
 
Górny zawias plastikowy przyścienny parawanu Cersanit EASY NEW  S903-041
 
Suwak dolny do kabiny Cersanit CREA S900-2686
 
Kratka do brodzika Radaway Kyntos HKA-54 czarna
 
Zawieszka do kabin górna 1 sztuka Koło OKPG A200159
 
Elektrozawór do pisuaru Roca AG0093107R
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Elektrozawór do pisuaru Roca AG...Elektrozawór do pisuaru Roca AG0093107R
339,00 PLN357,93 PLNOszczędzasz 5%
 
Adapter do zaworu 9820380 Tece TECEbase 9.820.485
 
Dolny zawias parawanu 1 i 2 skrzydłowego Cersanit EASY NEW S900-2619 chrom