Ulubione
Mocowania Unity białe Ravak B140000001

Mocowania Unity białe Ravak B140000001

Nr katalogowy: B140000001 Symbol: B140000001 EAN: 8595096858649 Producent: Ravak
Ravak
Produkt z archiwum
Dostępność Produkt z archiwum
Koszt dostawy od: 14,99 zł
Więcej o kosztach dostawy
Zwykły przelew, Dowolny KURIER - [14,99 zł]
Zwykły przelew, Kurier DPD - [21,99 zł]
Zwykły przelew, Odbiór w Punkcie DPD - PICK'up - [16,99 zł]
Zwykły przelew, Kurier SCHENKER - [21,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Dowolny KURIER - [23,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Kurier DPD - [27,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Odbiór w Punkcie DPD - PICK'up - [25,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Kurier SCHENKER - [27,99 zł]
240,21 PLN
Mocowania Unity - białe B140000001
 
Umywalka Unity naśladuje swoim kształtem wannę Magnolia, ale można jej użyć jako designowy a zarazem praktyczny dodatek do innych wanien. Umywalka Unity jest bardzo funkcjonalna dzięki obszernym płaszczyznom bocznym, a jej niewielka grubość pozwala na wykorzystanie przestrzeni pod umywalką. Równe krawędzie umywalki umożliwiają jej umieszczenie w dowolnym miejscu łazienki. Produkuje się w prawym, lewym i środkowym wariancie. Montaż umywalki Unity wymaga zakupu dodatkowych uchwytów - Konsole.
  • termin dostawy: 14 dni
 
Praktycznie umywalki to:
 
Praktyczna oszczędność miejsca
Rzadko, która łazienka jest tak wielka, aby jej właściciel mógł powiedzieć, że jest w niej wystarczająco dużo miejsca... Dlatego umywalki RAVAK, zaprojektowane są tak, aby efektywnie wykorzystać przestrzeń. Poprzez nowoczesne wzornictwo doskonale łączą się z wanną tworząc łazienkowy koncept. Całość dopełniają praktyczne i spójne stylistycznie szafki. Wystarczy, że wybierzecie umywalkę odpowiadającą Wam kształtem i wielkością i zastanowicie się czy potrzebujecie dużej powierzchni wewnętrznej do mycia, czy dużo miejsca do odkładania, aby mieć wszystko pod ręką.
 
Nowoczesne technologie
Lity marmur, z którego wykonane są umywalki RAVAK to ponadczasowy materiał zapewniający długą żywotność i wysoką trwałość produktu. Do wyrobu umywalek z lanego marmuru stosuje się technologię odlewania mielonego marmuru i żywicy do wcześniej przygotowanych form. Wysoką jakość gwarantuje w pełni zautomatyzowany proces produkcyjny. Białą warstwę powierzchniową tworzy żywica Gelkoat, która jednocześnie chroni konglomerat.
 
Wysoka jakość
Jednolitość i wysoką jakość umywalek RAVAK zapewnia w pełni zautomatyzowany system procesu produkcji. Rezultatem jest jednorodność materiału we wszystkich seriach. Dzięki temu wszystkie nasze umywalki są takie same.
 
Idealnie płaskie powierzchnie i krawędzie
Lity marmur charakteryzuje się doskonale gładką powierzchnią. Zastosowanie takiego materiału umożliwia projektowanie takich kształtów umywalek, których nie uzyskacie z normalnej ceramiki. Zaletą naszych umywalek są perfekcyjnie czyste krawędzie i doskonale równe powierzchnie do odkładania.
 
Dogodna cena
Umywalki z litego marmuru dostępne są w dogodnej cenie. Porównajcie sami ceny naszych umywalek z cenami umywalek ceramicznych lub żeliwnych, zwłaszcza w większych rozmiarach, np. 100 cm.
 
O producencie:
 
Szanowni Państwo,
 
Przedstawia się Wam międzynarodowa spółka akcyjna RAVAK. Większość zakładów produkcyjnych naszej firmy znajduje się w Europie, która jest również naszym głównym rynkiem zbytu. Nie produkujemy naszych wyrobów po to, by maksymalnie wykorzystać posiadane możliwości technologicznie, ale dlatego, by maksymalnie zadowolić naszych klientów, uwzględniając ich potrzeby i oczekiwania. Istnieją rzeczy, które nawet po latach użytkowania stale cieszą i sprawiają przyjemność. Zawsze będziemy się starali, aby wraz z naszymi wyrobami do Państwa domów przychodziły spokój, piękno i funkcjonalność. Jeśli Państwo będą zadowoleni z naszych wyrobów, zadowoleni będziemy również i my.
 
Większość modeli i nazw produktów firmy RAVAK jest chroniona prawem patentowym.

Gwarancja 2 lata

Umywalka 85x45 cm Avocado P z otworami Ravak KONCEPTY RAVAK XJ1P1100000 biała
 
Umywalka 85x45 cm, z otworami, lewa Avocado L Ravak KONCEPTY RAVAK XJ1L1100000 biała
 
Umywalka 95x53 cm Avocado Comfort L z otworami Ravak KONCEPTY RAVAK XJ9L1100000 biała
 
Umywalka 95x53 cm Avocado Comfort P z otworami Ravak KONCEPTY RAVAK XJ9P1100000 biała
 
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Podziel się swoją opinią! Oceń produkt