Nośnik do wanien prostokątnych 120-170x70 Stabilsound Schedpol 1.028/W
Nośnik styropianowy do wanien prostokątnych 120-170x70 Schedpol 1.028/W
- Typ: nośnik uniwersalny
- Materiał: polistyren
- Długość [cm]: 170
- Zakres regulacji długości [cm]: 120-170
- Szerokość [cm]: 70
- Wysokość [cm]: 55
- Przeznaczenie: wanny prostokątne stalowe i akrylowe
- Tłumienie hałasu: tak
- Termoizolacja: tak
- Duża wytrzymałość na nacisk
- Do bezpośredniego oklejania glazurą
- Brak konieczności wiercenia i stosowania kotw
Pasuje do:
- Wanny prostokatne o szerokości 70 cm różnych producentów.
Gwarancja 2 lata
Dane techniczne
Kształt | Prostokątny |
Materiał | Stabilsound EPS |
Kolor | Biały |
Dłuższy bok | 170 cm |
Krótszy bok | 70 cm |
Głębokość | 55 [cm] |
Wyposażenie | Nośnik styropianowy |
Wariant | Uniwersalny |
Zastosowane technologie

Produkty zintegrowane z podbudową Stabilsound ® EPS, są trwałe, stabilne, izolują termicznie i akustycznie, oraz zapewniają wiele innych korzyści użytkowych. Zastosowane technologie gwarantują komfort i zadowolenie zarówno na etapie łatwego montażu jak i podczas wieloletniego użytkowania.
Specjalnie zagęszczony materiał charakteryzuje się dużą odpornością na nacisk, dzieki czemu nie ugina się mimo wieloletniego użytkowania.
Cechuje się także izolacją termiczną, która sprawia uczucie "ciepłej powierzchni" podczas kąpieli. Kolejną bardzo ważną zaletą nośników jest skuteczne wygłuszanie spadającej wody aż o 40% - potwierdzone badaniem laboratoryjnym.

Nośniki Stabilsound są bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Wolne od FCKW oraz łatwe w recyklingu. Ich montaż jest łatwiejszy, szybszy i czystszy w porównaniu z tradycyjnym sposobem zabudowywania z cegieł lub płyty gipsowej. Bez konieczności wiercenia i stosowania kotw.
Finalny koszt zabudowy jest niższy niż zabudowy tradycyjnej.
Obudowanie glazurą jest bezproblemowe, dzieki gotowej powierzchni do oklejania. Produkt gwarantuje komfortowe wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie.