Kolumny i panele prysznicowe Novoterm

Kolumny i panele prysznicowe Novoterm

Panele prysznicowe Novoterm informacje

Decydując się na zakup kabiny prysznicowej musimy kupić do niej także odpowiednią armaturę, która tak naprawdę jest równie ważna co sama kabina. Jednymi z częściej wybieranych są panele prysznicowe. Posiadają one wiele zalet, dzięki którym korzystanie z kabiny może stać się prawdziwą przyjemnością i komfortem. Panel prysznicowy to dysze, słuchawki oraz pokrętła do ustawienia wody. Panele prysznicowe Novoterm, bez wątpienia są jednymi z lepszych jakie dostępne są na rynku. Panel natryskowy Novoterm, jest nie tylko produktem, który jest niezwykle estetyczny, ale także i w naszym sklepie produkty te dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Szeroki wybór paneli marki Novoterm

Panele prysznicowe dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych a także i stylach. Z całą pewnością można dopasować panel Novoterm do praktycznie każdej aranżacji. Niektóre panele prysznicowe wyposażone są w specjalne dysze masujące, dzięki którym możliwe jest korzystanie z hydromasażu. Hydromasaż jest nie tylko sposobem na relaks pod prysznicem, ale posiada także właściwości lecznicze. Panele prysznicowe Novoterm wykonane zostały z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia. Zestawy dostępne w naszych sklepach najczęściej zawierają panel, baterię, słuchawkę prysznicową, wąż natryskowy oraz wężyki przyłączeniowe.

Novoterm panele prysznicowe na każdą kieszeń!

Niektóre wyposażone są także w mydelniczkę. Jedną z większych zalet paneli prysznicowych jest sposób montażu. Panel bowiem wystarczy przymocować do ściany oraz podłączyć do instalacji. Praktycznie wszystkie słuchawki Novoterm, posiadają system, który zapobiega osadzaniu się zabrudzeń czy osadów wapiennych. Takie zabezpieczenia sprawiają, że nie tylko produkt jest łatwiejszy podczas czyszczenia, ale także, że jest trwalszy.

Zamów
Zamów