Ulubione

Strefa projektanta - wpis

AMPOL DESIGN

Opis:

Jakość produktów i montażu, oraz terminowość - to najważniejsze parametry otwierające drogę do pozytywnej weryfikacji firmy na rynku. Te proste reguły winny być wspierane rzetelnością biznesową i najwyższym stopniem innowacyjności. Już od 1992 roku tysiące naszych usatysfakcjonowanych klientów potwierdzają słuszność tej tezy.

Budujemy naszą markę bardzo starannie i konsekwentnie, konkurując z firmami z olbrzymimi zdolnościami produkcyjnymi. Jednakże to, czym staramy się bezwzględnie wyróżnić, to dbałość o klienta "tu i teraz" i oferowanie najnowszych rozwiązań dostępnych na europejskim rynku.

Tak powstał skuteczny, dobrze wykształcony zespół fachowców, który pomaga odpowiednio dobrać rozwiązania techniczne na miarę oczekiwań klienta. Każdy produkt jest przygotowywany na podstawie wykonanych przez nas niezbędnych pomiarów, zgodnie z indywidualnymi życzeniami klienta. Nasze firmowe ekipy montażowe wykonują montaż zamówionej stolarki w sposób rzetelny, czysty i porządny. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu wyjątkową w branży jakość i obszerny pakiet gwarancyjno-serwisowy 24h.

Możecie Państwo zaufać najlepszej jakości produktów oraz kompetencji i umiejętnościom naszego personelu, począwszy od doradztwa, poprzez montaż aż po serwis. Będziemy zadowoleni dopiero wtedy, gdy Państwo odczujecie pełną satysfakcję.

Kontakt:

AMPOL DESIGN
Andrzej Piotrowski
Ruczaj 98
02-997 Warszawa

NIP 951-000-01-79
email: piotrowski@ampol.pl