Strefa projektanta - wpis

Projektowanie i aranżacja wnętrz - Trendy, J.A. Wasążnik

Opis:

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, znajomość bieżących trendów i rozwiązań technicznych oraz profesjonalny zespół projektantów i architektów gwarantują Inwestorom rozwiązania na najwyższym poziomie od projektu po wykonawstwo „pod klucz”. Oferujemy przyjazną i miłą atmosferę współpracy.
   PROJEKTOWANIE - ARANŻACJA WNĘTRZ

Pracownia projektowa Trendy - projektowanie wnętrz, J.A.Wasążnik, mieści się w Mokrem k. Grudziądza. Od 2001 roku projektujemy, modernizujemy oraz wyposażamy mieszkania, domy, sklepy i biura. Proponujemy kompleksowe rozwiązania, zajmując się poszczególnymi etapami prowadzonych inwestycji, poczynając od projektów koncepcyjnych i planowanej wizji, aż do projektu wykonawczego. Projekty wykonujemy w profesjonalnych programach komputerowych (Arcon, Blender, Renderman), co pozwala Klientom zobaczyć swoje przyszłe wnętrze w fotorealistycznych wizualizacjach.

Nasze propozycje uwzględniają różnorodne gusty oraz możliwości finansowe klientów. W ofercie proponujemy też wyposażenie wnętrza w meble, elementy dekoracyjne oraz oświetleniowe. Działamy na terenie całej Polski i Europy.

   Klienci, którzy nam zaufali, z satysfakcją oceniają efekt dokonanej inwestycji, oszczędność czasu oraz minimalizację kosztów.

Kontakt:

Projektowanie i aranżacja wnętrz - Trendy, J.A. Wasążnik
Mokre 126C
86-300 Grudziądź

email: [email protected]

Ikona wyceny Zamów
Ikona wyceny
Ikona projektu łazienek online Zamów
Ikona projektu łazienek online