Strefa projektanta - wpis

TRESTKA DESIGN - Pracownia Architektoniczna

Opis:

TRESTKA DESIGN - Pracownia Architektoniczna

Zaprojektujemy zarówno wnętrza mieszkalne jak i komercyjne. Oferujemy projekty kompleksowe, koncepcyjne, wykonawcze oraz projekty POD KLUCZ. Podejmujemy się projektów w całej Polsce, jednak najwięcej naszych realizacji można zobaczyć w Łodzi,Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

Wyobraź sobie, że odpoczywasz w komfortowym wnętrzu, gdzie możesz zapomnieć o wszystkich trudach dnia codziennego. Spędzasz czas w pięknym otoczeniu, w którym wszystkie elementy harmonijnie się ze sobą łączą. Czujesz się tu tak, jakbyś w końcu odnalazł swoje miejsce na Ziemi. Oddaj swój dom/mieszkanie/apartament/loft/... w nasze ręce, a już wkrótce Twoje marzenie staną się rzeczywistością.

Z każdego wnętrza wydobędziemy to, co w nim najlepsze, tak aby było funkcjonalnie oraz oddawało charakter i styl życia jego mieszkańców.

Czego możesz od nas oczekiwać?
Wszystkiego, co będzie najlepsze dla Twojego domu/mieszkania/apartamentu/Loftu...

Lubisz nowoczesność?
Połączymy dla Ciebie innowacyjną technologię z modnym wzornictwem, wpisującym się we współczesne trendy.

Wolisz klasyczne podejście do aranżacji?
W projektowaniu przestrzeni korzystamy z najlepszej jakości materiałów i ciekawych rozwiązań architektonicznych, aby tworzyć ponadczasowe wnętrza.

Jeśli nie możesz już dłużej patrzeć na swoje stare cztery kąty, albo chcesz zaaranżować świeżo kupione mieszkanie lub potrzebujesz pomocy w wybraniu idealnego mieszkania, które będziesz mógł dopasować do swoich potrzeb - zgłoś się do nas. Stworzymy dla Ciebie taką przestrzeń, którą z dumą będziesz mógł nazwać swoim DOMEM.

Zadzwoń lub napisz do nas już dziś: 606.323.106, biuro@trestka.com

Kontakt:

TRESTKA DESIGN - Pracownia Architektoniczna
Aneta Trestka
Tylna 6A/4
90-348 Łódź

NIP 8681781674
email: biuro@trestka.com

Zamów
Zamów