Ulubione

Drzwi prysznicowe Rea

wszystkie kategorie w Drzwi prysznicowe
grid lista Porównaj produkty
Drzwi prysznicowe 90 cm Rea ALEX REA-K0549
Szerokość: 90
Wysokość: 190
Wariant: Uniwersalny (produkt odwracalny)
Typ drzwi: Przesuwne
 
Drzwi prysznicowe 120x195 Rea SOLAR REA-K6312 czarny mat
Typ: Drzwi prysznicowe
Szerokość: 120
Wysokość: 195
Wariant: Uniwersalny (produkt odwracalny)
Typ drzwi: Przesuwne
 
Drzwi przysznicowe składane 90x190 Rea FOLD N2 REA-K7442
Typ: Drzwi prysznicowe
Szerokość: 90
Wysokość: 190
Typ drzwi: Łamane
 
Drzwi prysznicowe 90x190 Rea WESTERN SPACE N2 REA-K9993
Szerokość: 90
Wysokość: 190
Wariant: Uniwersalny (produkt odwracalny)
Typ drzwi: Uchylne
 
Drzwi prysznicowe 80x190 Rea ALEX REA-K0287
Typ: Drzwi prysznicowe
Szerokość: 80
Wysokość: 190
Wariant: Uniwersalny (produkt odwracalny)
Typ drzwi: Przesuwne
 
Drzwi prysznicowe 140 Rea SOLAR BLACK MAT REA-K6359 czarny mat
Typ: Drzwi prysznicowe
Szerokość: 140
Wysokość: 195
Typ drzwi: Przesuwne
 
Drzwi przysznicowe składane 70x190 Rea FOLD N2 REA-K7444
Typ: Drzwi prysznicowe
Szerokość: 70
Wysokość: 190
Typ drzwi: Łamane
 
36 60 120 produktów na stronie

Przeglądaj według kategorii i producenta

Artykuły Sprawdź wszystkie

Szeroki wybór drzwi prysznicowych Rea!

Pomimo sporej popularności wanien, Polacy coraz częściej decydują się na zakup kabin prysznicowych. Nie wszędzie jednak możliwe jest ze względów praktycznych ustawienie i zamontowanie kabiny, wtedy częstym rozwiązaniem są drzwi prysznicowe, które mogą zostać zamontowane np. we wnęce, w łazienkach nieustawnych, takich które znajdują się na poddaszu.

W ofercie naszego sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl znajduje się szeroki wybór drzwi prysznicowych różnych producentów. Eksperci, wykonawcy, a także i projektanci wnętrz chętnie korzystają w swojej pracy z drzwi prysznicowych Rea. Modele te są bowiem połączeniem ciekawej estetyki, funkcjonalności oraz znajdują się w przystępnych cenach. Kliencie, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat danego model, parametrów technicznych czy opcji transportu - skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy podczas wyboru optymalnego produktu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Drzwi prysznicowe przesuwne firmy Rea kupisz z rabatem do 30%

Wszystkie drzwi prysznicowe przesuwne Rea w ofercie naszego sklepu znajdują się w atrakcyjnych konkurencyjnych cenach! Tym samym za dużo niższą cenę można otrzymać produkt nowy, pełnowartościowy oraz zgodny z aktualnymi trendami wnętrzarskimi. Drzwi prysznicowe Rea ze względu na swój design idealnie sprawdzają się w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych, loftowych oraz klasycznych.

Każdy producent kabin prysznicowych, a także i innych elementów łazienkowego wyposażenia ma w swojej ofercie produkty, serie, które cieszą się większym, jak i mniejszym zainteresowaniem. Nie inaczej jest w przypadku renomowanej marki Rea! Jednymi z częściej wybieranych przez klientów naszego sklepu są drzwi prysznicowe Rea SOLAR. Dużą popularnością cieszą się modele z czarnymi profilami, które idealnie pasują do wielu współczesnych łazienkowych aranżacji. Drzwi Rea SOLAR posiadają specjalną powłokę ochronną, dzięki której zanieczyszczenia, w tym te z mydła nie pozostają na szklanej powierzchni, a spływają razem z wodą. Dzięki powłoce kabina nie posiada zacieków oraz jest bezproblemowa podczas czyszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Poznaj opinie fachowców o wyposażeniu prysznica firmy Rea!

Przed zakupem jakiegokolwiek elementu łazienkowego wyposażenia, zawsze najlepiej zapoznać się z opiniami użytkowników na jego temat. W przypadku drzwi prysznicowych Rea opinie użytkowników są bardzo dobre. Klienci, którzy kupili drzwi podkreślają, że użytkowanie ich jest niezwykle komfortowe. Drzwi są bezproblemowe podczas czyszczenia oraz samego montażu.

Drzwi prysznicowe Rea, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl róznią się od siebie nie tylko ogólnym designem, ale także sposobem otwierania drzwi, kolorem profili czy rozmiarem. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą drzwi Rea!

Indywidualna wycena