Ulubione

Miski WC Rea

wszystkie kategorie w Miski WC
grid lista Porównaj produkty
Miska WC bez kołnierza + deska wolnoopadająca Rea CARLO MINI REA-C2760
W zestawie: Miska + deska wolnoopadająca
Bez kołnierza / Bez rantu: Tak
Montaż: Wiszący
Kształt: Zaokrąglony
 
Miska WC bez kołnierza + deska sedesowa Flat Rea CARLO MINI REA-C8936 czarna
W zestawie: Miska + deska wolnoopadająca
Bez kołnierza / Bez rantu: Tak
Montaż: Wiszący
Kształt: Owalny
 
36 60 120 produktów na stronie

Artykuły Sprawdź wszystkie

Rea - Ceramika łazienkowa w atrakcyjnych cenach!

Śmiało można powiedzieć, że miski wiszące z powodzeniem zastąpiły klasyczne, stojące kompakty. Nie ma się czemu dziwić, bo to właśnie one nadają wnętrzu zupełnie innego charakteru. Zajmują mniej miejsca od standardowych kompaktów, pozwalają także na łatwe uporządkowanie podłogi oraz sprawdzają się w nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach. Pomimo sporej różnorodności misek WC, nie jest łatwo dokonać właściwego wyboru. Dobra miska powinna być bowiem nie tylko ciekawa wizualnie, ale także i dobra pod względem jakościowym.

Eksperci podkreślają, że jednymi z lepszych na rynku są miski WC Rea. Produkty te posiadają dobry stosunek ceny do jakości wykonania. Jednak nie tylko atrakcyjna cena jest ich jedynym atutem. Miski WC Rea zostały wykonane z trwałych, wytrzymałych materiałów, dzięki czemu dobrze spełniają swoją rolę przez długi czas. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

 

Kup zestaw Miska Wc Rea z deską wolnoopadającą!

W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele modeli misek WC Rea. Niektóre z nich sprzedawane są w zestawie razem z deską wolnoopadającą. Decydując się na zakup takiego zestawu, można nie tylko oszczędzić pieniądze, ale także i czas związany z wyszukiwaniem optymalnego produktu. Dzięki temu, że deski WC Rea posiadają system wolnego opadania, są niezwykle komfortowe podczas użytkowania, a także i bezpieczne. System ten bowiem zapobiega przypadkowemu przytrzaśnięciu palców u dzieci.

W naszym sklepie znajdują się podwieszane miski WC Rea, które są zróżnicowane pod względem wyglądu, rozmiaru czy kształtu. Dostępne są także bezkołnierzowe miski WC Rea, które są niezwykle funkcjonalne. Modele te, jak na przykład miska WC Rea CARLO MINI ze względu na to, że nie ma kołnierza wewnętrznego, jest bezproblemowa podczas czyszczenia i niezwykle higieniczna. Nie ma w niej bowiem miejsc, w których gromadzą się i namnażają groźne dla zdrowia drobnoustroje. Poza tym dokładne spłukiwanie miski może odbywać się przy użyciu mniejszej ilości wody.

 

Nowość - Czarne miski WC Rea w naszej ofercie!

W ostatnich sezonach niezwykle modne jest urządzanie łazienek, w których pojawia się kolor czarny. W takiej kolorystyce bez problemu otrzymać można baterie, kabiny prysznicowe, dodatki, ale także i ceramikę sanitarną. Czarne miski WC z każdym sezonem zyskują na popularności i wprowadzają je do swojego asortymentu coraz większa ilość producentów. Jednymi z tych, które są często wybierane przez klientów naszego sklepu są czarne miski WC Rea.

Modelem, który zasługuje na wyróżnienie jest miska WC Rea Carter czarna. Miska nie tylko ze względu na swoją kolorystykę, ale także i ogólny design pasuje do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych i takich, w których ważna jest estetyka. Miska WC CARTER nie posiada kołnierza wewnętrznego, dzięki czemu jest bardziej funkcjonalna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów Rea!

 

Indywidualna wycena