Ulubione

Kompakty WC Roca

wszystkie kategorie w Kompakty WC
grid lista Porównaj produkty
Kompakt WC Roca DEBBA ROUND A34D995000
W magazynie
Kompakt WC Roca DEBBA ROUND A34...

Kompakt WC Roca DEBBA ROUND A34D995000

736,00 PLN1008,60 PLNOszczędzasz 27%
W zestawie: Kompakt + deska
Bez kołnierza / Baz rantu: Tak
Montaż: Stojący
Powłoka: Brak
Kształt: Owalny
 
36 60 120 produktów na stronie

Przeglądaj według kategorii i producenta

Artykuły Sprawdź wszystkie

Jaki kompakt WC do małej łazienki?

Aranżacja łazienki o małym metrażu jest problematyczna. Jej funkcjonalne urządzenie i udekorowanie stanowi wyzwanie nawet dla doświadczonego projektanta. W dzisiejszych czasach klienci mają wybór dotyczący wyboru sanitariatu, przede wszystkim między miską WC a stojącym kompaktem. Zdecydowana większość osób decyduje się na klasyczny kompakt zwłaszcza w małych łazienkach.

Kompakty WC dostępne są w różnych rozmiarach. Dużą zaletą kompaktów jest również fakt, że nie wymagają one gruntownych przeróbek i instalacji stelażu podtynkowego. Sam montaż kompaktu WC jest bardzo prosty. Wystarczy podłączyć zasilanie wody oraz odpływ i kompakt gotowy jest do pracy.

Dla bardzo małych łazienek można również zastosować narożny kompakt WC. Montaż kompaktu na ścianie narożnej podobnie jak narożny montaż kabiny prysznicowej potrafi zaoszczędzić sporo miejsca na pozostałe łazienkowe akcesoria które są niezbędne.

Najważniejsze właściwości kompaktów do WC

Wybierając nowy kompakt należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry i właściwości techniczne. Jednym z ważniejszych parametrów jest odpływ który może występować w wariancie pionowym (Warszawski), poziomym (Poznański) i uniwersalnym.

Wybierając kompakt warto zwrócić uwagę na dodatkowe powłoki. Kompakty zawierające specjalistyczne powłoki są bezproblemowe podczas czyszczenia. W ich przypadku cząsteczki wody łączą się, spływają szybko, zabierając zanieczyszczenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kompaktów WC, dostępnych w naszym sklepie. Zapraszamy!

Dobre i tanie kompakty WC

W ofercie naszego internetowego sklepu ŁazienkiABC.pl znajduje się szeroki wybór kompaktów WC. Poszczególne modele są zróżnicowane względem siebie nie tylko ze względu na ogólny design, kolorystykę, rozmiar, ale także i zastosowane technologie. W ofercie znajdują się kompakty bezkołnierzowe oraz takie, które posiadają rant wewnętrzny. Ostatnio sporym zainteresowaniem cieszą się modele bezkołnierzowe, to właśnie one uznawane są za bardziej higieniczne. Dzięki temu, że kompakt nie posiada kołnierza, nie ma w nim miejsc, zakamarków, w których mogą gromadzić się i namnażać groźne drobnoustroje. Spłukiwanie iski jest bardziej efektywne. Użytkowanie ich związane jest również z mniejszym zużyciem wody.

Kliencie, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat danego kompaktu WC, jego opcji transportu, parametrów technicznych czy sposobu montażu - nie czekaj i skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy podczas wyboru optymalnego modelu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ceramiki sanitarnej, misek WC, kompaktów WC, pisuarów, przegród międzypisuarowych, umywalek łazienkowych w naszym sklepie. Zapraszamy!

Indywidualna wycena