Słupek wiszący 40 Oristo OPERA biały połysk OR35-SB1D2S-40-1
Produkt: Oristo OPERA szafka słupek 40,2x150 cm OR35-SB-40 biały połysk
- Typ: słupek
- Rodzaj: wiszący
- Kolor: biały połysk
- Szerokość [mm]: 402
- Wysokość [mm]: 1500
- Głębokość [mm]: 402
- Ilość szuflad: 2
- Typ półek: szklane
- Montaż drzwi: prawo lub lewostronny
- Technologia Soft Close - ciche zamykanie szuflad
- Zwiększona odporność na działanie wody
- Powłoka lakiernicza z połyskiem
Gwarancja 5 lat
Dane techniczne
Kolor | Biały połysk |
Styl | Nowoczesny |
Szerokość | 402 mm |
Wysokość | 1500 mm |
Długość / Głębokość | 402 mm |
Rodzaj | Podwieszany |
Materiał korpusu | Płyta meblowa |
Materiał frontu | Płyta meblowa |
Drzwi | Jednodrzwiowy |
Szuflada/y | Dwie |
Mechanizm zamykający | Soft Close - system cichego domykania |
Kosz na bieliznę | Bez kosza |
Montaż | Zmontowana/y |
Wariant | Uniwersalny |
Powłoka | High gloss |
Dodatkowe informacje | Półki szklane |
Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed oddziaływaniem wilgoci |
Zastosowane technologie


Meble w łazienkach muszą sprostać trudny wyzwaniom. Producent mebli Oristo jako jedyny na polskim rynku stosuje potrójne zabezpieczenie przed wodą i wilgocią. Po pierwsze - do konstruowania mebli używa tylko płyt wilgocioodpornych (można je łatwo rozpoznać po zielonkawym zabarwieniu). Po drugie - stosuje staranne lakierowanie specjalnie dobranymi lakierami o podwyższonych standardach wodoodporności. Trzeci element to wodoodporny klej poliuretanowy do przyklejania obrzeży płyt - dzięki szczelnej spoinie płyta wilgocioodporna jest dodatkowo zabezpieczona.

Powłoka lakiernicza o najwyższym stopniu połysku. Nadaje materiałom nutkę nowoczesności i elegancji. Rozjaśnia wnętrze i nadaje efekt czystości. Łatwa w pielęgnacji, odporna na zarysowania i chemikalia.


W meblach Oristo zastosowano specjalny system soft-close, który pozwala na ciche i łagodne zamykanie drzwi lub szuflad. Dodatkowo – dla większej wygody – szuflady wyposażono w prowadnice z pełnym wysuwem. Korzystanie z mebli jest dzięki temu bardziej komfortowe i nie powoduje hałasu.

Wnętrza szafek Oristo wykończono klasycznym białym kolorem, dzieki czemu są one jasne i estetyczne. Szuflady w popielatej barwie dają za to ciekawy wizualny efekt i są łatwe w utrzymaniu czystości.

ORiSTO od wielu lat, bo od 1933 roku, spełnia oczekiwania solidnym kunsztem i niebanalnymi rozwiązaniami. Polska firma wielopokoleniowa na przestrzeni lat dostosowywała się do rynku i potrzeb Klientów, nie zmienilo się do to dziś, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia w dziedzinie biznesu, designu i ogólnie pojętego meblarstwa. Bogata oferta obejmuje kolekcje tradycyjne oraz takie, które przypadną do gustu osobom szukających świeżości i finezji.
POBIERZ: ORISTO - Karta gwarancyjna