Umywalki szklane informacje

Umywalka szklana to idealna alternatywa dla klientów, którzy nie darzą sympatią wyrobów ceramicznych. Umywalki szklane cechuje niebanalna forma, przez co pasują do tradycyjnych oraz nowoczesnych łazienek. Powyższy produkt z racji interesującej stylistyki stanowi ciekawy element aranżacji oraz spełnia funkcję użytkową. Ponadto materiał, z którego została wykonana umywalka ( szkło) jest produktem aktualnie na czasie. Umywalki szklane wykonane są ze szkła sodowo potasowego, który charakteryzuje się wysoka odpornością na zarysowania. W ofercie sklepu ŁazienkiABC.pl znajdziesz umywalki szklane zarówno osobno jak i w kompletach.  Ponadto w naszym sklepie znajdziesz wszystko, co potrzebne jest do kompleksowego wyposażenia łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami gdzie z pewnością każdy znajdzie produkt ze swoich marzeń! Ponadto służymy fachowym doradztwem oraz wsparciem zakupowym dla naszych klientów.

Na zamówienie
 
611,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 000000 PLN
Materiał  Szkło
Montaż  Meblowa
Wariant  Uniwersalna (lewa / prawa)
Kolor  Biały
Na zamówienie
 
706,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 000000 PLN
Materiał  Szkło
Montaż  Meblowa
Wariant  Uniwersalna (lewa / prawa)
Kolor  Biały

Modne, szklane umywalki do łazienki

Szkło jest materiałem, który jest często wykorzystywany w aranżacjach wnętrz. Nadaje się nie tylko do nowoczesnych łazienek, ale także i klasycznych czy retro. W ostatnich latach na rynku pojawiły się szklane umywalki, które ze względu na swoją ciekawą estetykę przyciągały uwagę wielu osób. Modele te wyróżniają się ciekawym designem, ale także i wielką różnorodnością!

W sklepie internetowym ŁazienkiABC.pl znajduje się wiele umywalkek szklanych, które różnią się między sobą nie tylko wielkością czy kształtem, ale i kolorystyką. Wszystkie oferowane w sklepie umywalki pochodzą od dobrych i sprawdzonych producentów. Wysoka jakość, szeroki wybór oraz przystępne ceny to tylko niektóre zalety naszego sklepu internetowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Wykorzystaj szklaną umywalkę w aranżacji!

Większość szklanych umywalek została wykonana z wytrzymałego szkła hartowanego. Dzięki temu produkty te, pomimo delikatnego wyglądu są trwałe i odporne na wiele negatywnych czynników. Coraz więcej modeli posiada specjalną powłokę, która to ma właściwości hydrofobowe. Tego typu powierzchnie są niezwykle łatwe podczas czyszczenia. Krople wody łączą się z zanieczyszczeniami i razem z nimi spływają. Na takiej powłoce nie są widoczne zacieki, które szczególnie przy szklanej powierzchni, mogą wyglądać mało estetycznie. 

Wiele osób podkreśla, że pomimo niezaprzeczalnych walorów wizualnych, szklane umywalki są drogie. Jeszcze kilka lat temu rzeczywiście tak było. Teraz wygląda to inaczej. Wraz ze wzrostem popularności tych produktów, cena ich także stała się niższa. W ofercie naszego sklepu znajdują się umywalki szklane w przystępnych i atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.!

Ikona wyceny Zamów
Ikona wyceny
Ikona projektu łazienek online Zamów
Ikona projektu łazienek online