Ulubione

Szanowni Klienci, ze względów bezpieczeństwa odbiór osobisty możliwy tylko po ustaleniu terminu oraz tylko w przypadku zamówień z przedpłatą.

Wkład do baterii Tres CUADRO-TRES 91.07.190.05

Wkład do baterii Tres CUADRO-TRES 91.07.190.05

Nr katalogowy: 91.07.190.05 Symbol: 910719005 EAN: 8429546414355 Producent: Tres Seria: Cuadro-Tres
Dostępność
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Sprawdź ilość sztuk
7 sztuk na magazynie.
Koszt dostawy od: 9,49 zł
Więcej o kosztach dostawy
Przedpłata na konto, Kurier - [14,99 zł]
Przedpłata na konto, Paczkomaty 24/7  - [11,99 zł]
Przedpłata na konto, Odbiór w punkcie - Poczta Polska - [9,49 zł]
Przedpłata na konto, Odbiór w Punkcie DPD - PICK'up - [16,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Kurier - [23,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Paczkomaty 24/7  - [16,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Odbiór w punkcie - Poczta Polska - [17,99 zł]
Gotówka przy odbiorze, Odbiór w Punkcie DPD - PICK'up - [25,99 zł]
212,00 PLN
Ilość
Wkład Tres CUADRO-TRES 91.07.190.05 zielony
 
  • Kolor: zielony
  • Typ: głowica
  • Średnica [mm]: 25
  • Wysokość [mm]: 51
  • Wymiar A [mm]: 19
  • Wymiar B [mm]: 9
  • Przeznaczona do: baterii

Pasuje do:
 
  • Bateria umywalkowa Tres (262.308.01)
  • Bateria natryskowa Tres (205.167.01)
  • Bateria bidetowa Tres (061.120.01)
  • Bateria bidetowa Tres (061.120.01.D)
  • Bateria bidetowa Tres (062.120.01.D)
  • Bateria prysznicowa Tres (204.167.01)
  • Bateria umywalkowa Tres (061.903.01)
  • Bateria umywalkowa Tres (061.903.01.D)
  • Bateria umywalkowa Tres (062.903.01)
  • Bateria umywalkowa Tres (062.903.01.D)
  • Bateria umywalkowa Tres (061.307.01)
  • Bateria umywalkowa Tres (062.307.01)
  • Bateria zlewozmywakowa Tres (1.06.440)
  • Bateria zlewozmywakowa Tres (1.07.440)
  • Bateria zlewozmywakowa Tres (5.07.440.03)
  • Bateria zlewozmywakowa Tres (5.06.440.03)
  • Bateria umywalkowa Tres Study Colors

Gwarancja 12 miesięcy

Dane techniczne

Typ Głowica
Kolor Zielony
Średnica 25 [mm]
Przeznaczenie Do baterii
Wysokość 51 [mm]
Głowica ceramiczna do baterii wysoka fi 35 wolny wylot Tres 91.34.592
 
Wkład do baterii Tres TRES-DUO, PROTEC-TRES 91.34.295.10
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Wkład do baterii Tres TRES-DUO,...Wkład do baterii Tres TRES-DUO, PROTEC-TRES 91.34.295.10
249,00 PLN305,04 PLNOszczędzasz 18%
 
Wkład do baterii Tres 91.34.270.10
 
Wkład joystick do baterii Tres 91.34.195
 
Wkład do baterii Tres 91.34.385.10
 
Wylewka rurowa Tres 91.34.341
 
Uszczelki stożkowe Tres 95.80.448.01
 
Uszczelka stożkowa Tres 95.80.448.01.1
 
Głowica ceramiczna do baterii LEX, TOP-TRES Tres 91.34.591
Szybka wysyłka z własnego magazynu
Głowica ceramiczna do baterii L...Głowica ceramiczna do baterii LEX, TOP-TRES Tres 91.34.591
195,00 PLN243,54 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria prysznicowa ścienna z zestawem natryskowym Tres FLAT-TRES 204.167.01
 
Bateria natryskowa ścienna z natryskiem punktowym Tres CLASS-TRES 205.167.01
 
Bateria bidetowa Tres MAX-TRES 061.120.01.D
Na zamówienie
Bateria bidetowa Tres MAX-TRES ...Bateria bidetowa Tres MAX-TRES 061.120.01.D
666,16 PLN832,71 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01
 
Bateria zlewozmywakowa Tres CUADRO-TRES 5.06.440.03 stal
 
Bateria umywalkowa Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01
 
Bateria zlewozmywakowa Tres CUADRO-TRES 5.07.440.03 stal
 
Bateria bidetowa Tres MAX-TRES 061.120.01
Na zamówienie
Bateria bidetowa Tres MAX-TRES ...Bateria bidetowa Tres MAX-TRES 061.120.01
587,44 PLN734,31 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria zlewozmywakowa Tres CUADRO-TRES 1.07.440
Na zamówienie
Bateria zlewozmywakowa Tres CUA...Bateria zlewozmywakowa Tres CUADRO-TRES 1.07.440
1234,90 PLN1543,65 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01
 
Bateria umywalkowa Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01
Film
Na zamówienie
Bateria umywalkowa Tres STUDY E...Bateria umywalkowa Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01
601,21 PLN751,53 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.D
 
Bateria bidetowa Tres MAX-TRES 062.120.01.D
Na zamówienie
Bateria bidetowa Tres MAX-TRES ...Bateria bidetowa Tres MAX-TRES 062.120.01.D
666,16 PLN832,71 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01
 
Bateria umywalkowa Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01.D
 
Bateria zlewozmywakowa Tres CUADRO-TRES 1.06.440
Na zamówienie
Bateria zlewozmywakowa Tres CUA...Bateria zlewozmywakowa Tres CUADRO-TRES 1.06.440
1234,90 PLN1543,65 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01
 
Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TRO.D czerwona
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 156 mm Tres ST...Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TRO.D czerwona
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.TFU.D fuksja
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 405 ...Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.TFU.D fuksja
2062,94 PLN2579,31 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.TNE.D czarna
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 325 ...Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.TNE.D czarna
1878,00 PLN2348,07 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 195 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.TFU.D fuksja
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 195 ...Bateria umywalkowa stojąca 195 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.TFU.D fuksja
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 174 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01.TAM.D bursztynowa
 
Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.TBL.D biała
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 385 ...Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.TBL.D biała
2062,94 PLN2579,31 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.TAM.D bursztynowa
 
Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.TVI.D fioletowa
 
Bateria umywalkowa stojąca 195 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.TNA.D pomarańczowa
 
Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.TFU.D fuksja
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 325 ...Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.TFU.D fuksja
1878,00 PLN2348,07 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.TBL.D biała
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 405 ...Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.TBL.D biała
2062,94 PLN2579,31 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.TNA.D pomarańczowa
 
Bateria umywalkowa stojąca 195 mm STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.TNE.D czarna
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 195 ...Bateria umywalkowa stojąca 195 mm STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.TNE.D czarna
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 174 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01.TNA.D pomarańczowa
 
Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TRO.D czerwona
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 176 mm Tres ST...Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TRO.D czerwona
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.VE.D zielona
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 304 ...Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.VE.D zielona
1878,00 PLN2348,07 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.TRO.D czerwona
 
Bateria umywalkowa stojąca 174 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01.TBL.D biała
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 174 ...Bateria umywalkowa stojąca 174 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01.TBL.D biała
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 195 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.TRO.D czerwona
 
Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TNA.D pomarańczowa
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 156 mm Tres ST...Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TNA.D pomarańczowa
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 174 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01.TRO.D czerwona
 
Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.AC.D stal
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 325 ...Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.AC.D stal
1749,05 PLN2185,71 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TNA.D pomarańczowa
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 176 mm Tres ST...Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TNA.D pomarańczowa
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.TNA.D pomarańczowa
 
Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TVI.D fioletowa
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 156 mm Tres ST...Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TVI.D fioletowa
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.TBL.D biała
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 325 ...Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.TBL.D biała
1878,00 PLN2348,07 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.TVE.D zielona
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 385 ...Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.TVE.D zielona
2062,94 PLN2579,31 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.RO.D czerwona
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 304 ...Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.RO.D czerwona
1878,00 PLN2348,07 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.TNE.D czarna
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 405 ...Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.TNE.D czarna
2062,94 PLN2579,31 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.VI.D fioletowa
 
Bateria umywalkowa stojąca 195 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.TBL.D biała
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 195 ...Bateria umywalkowa stojąca 195 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.TBL.D biała
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.AC.D stal
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 405 ...Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.AC.D stal
1920,02 PLN2399,73 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.TVE.D zielona
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 325 ...Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.TVE.D zielona
1878,00 PLN2348,07 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 174 mm z korkiem automatycznym Tres STUDY COLORS 262.903.01.TNE.D czarna
 
Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TVE.D zielona
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 176 mm Tres ST...Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TVE.D zielona
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.TVI.D fioletowa
 
Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TNE.D czarna
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 176 mm Tres ST...Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TNE.D czarna
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.TNE.D czarna
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 385 ...Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.TNE.D czarna
2062,94 PLN2579,31 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.TRO.D czerwona
 
Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TAM.D bursztynowa
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 156 mm Tres ST...Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TAM.D bursztynowa
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.TNA.D pomarańczowa
 
Bateria umywalkowa stojąca 174 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01.TVE.D zielona
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 174 ...Bateria umywalkowa stojąca 174 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01.TVE.D zielona
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TFU.D fuksja
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 176 mm Tres ST...Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TFU.D fuksja
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 174 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01.TFU.D fuksja
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 174 ...Bateria umywalkowa stojąca 174 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01.TFU.D fuksja
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TAM.D bursztynowa
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 176 mm Tres ST...Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TAM.D bursztynowa
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.TNE.D czarna
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 304 ...Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.TNE.D czarna
1878,00 PLN2348,07 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.TBL.D biała
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 304 ...Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.TBL.D biała
1878,00 PLN2348,07 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.TAM.D bursztynowa
 
Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.AC.D stal
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 304 ...Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.AC.D stal
1749,05 PLN2185,71 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 174 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01.AC.D stal
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 174 ...Bateria umywalkowa stojąca 174 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01.AC.D stal
1059,98 PLN1324,71 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TVE.D zielona
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 156 mm Tres ST...Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TVE.D zielona
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 195 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.TVE.D zielona
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 195 ...Bateria umywalkowa stojąca 195 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.TVE.D zielona
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.TAM.D bursztynowa
 
Bateria umywalkowa stojąca 195 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.AC.D stal
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 195 ...Bateria umywalkowa stojąca 195 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.AC.D stal
1059,98 PLN1324,71 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.TRO.D czerwona
 
Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.TAM.D bursztynowa
 
Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TBL.D biała
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 156 mm Tres ST...Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TBL.D biała
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.TFU.D fuksja
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 304 ...Bateria umywalkowa stojąca 304 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.307.01.TFU.D fuksja
1878,00 PLN2348,07 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 325 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.307.01.TNA.D pomarańczowa
 
Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.AC.D stal
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 385 ...Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.AC.D stal
1920,02 PLN2399,73 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 195 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.TVI.D fioletowa
 
Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.TVI.D fioletowa
 
Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.AC.D stal
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 176 mm Tres ST...Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.AC.D stal
1059,98 PLN1324,71 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.AC.D stal
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 156 mm Tres ST...Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.AC.D stal
1059,98 PLN1324,71 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.TVE.D zielona
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 405 ...Bateria umywalkowa stojąca 405 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.308.01.TVE.D zielona
2062,94 PLN2579,31 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 195 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 261.903.01.TAM.D bursztynowa
 
Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TFU.D fuksja
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 156 mm Tres ST...Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TFU.D fuksja
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.TFU.D fuksja
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria umywalkowa stojąca 385 ...Bateria umywalkowa stojąca 385 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.308.01.TFU.D fuksja
2062,94 PLN2579,31 PLNOszczędzasz 20%
 
Bateria umywalkowa stojąca 174 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 262.903.01.TVI.D fioletowa
 
Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TBL.D biała
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 176 mm Tres ST...Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TBL.D biała
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TNE.D czarna
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 156 mm Tres ST...Bateria bidetowa 156 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 062.120.01.TNE.D czarna
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TVI.D fioletowa
Produkt z archiwum
Produkt w archiwum
Bateria bidetowa 176 mm Tres ST...Bateria bidetowa 176 mm Tres STUDY EXCLUSIVE 061.120.01.TVI.D fioletowa
1133,96 PLN1416,96 PLNOszczędzasz 19%
 
Opinie o produkcie:
Wkład do baterii Tres CUADRO-TRES 91.07.190.05

Średnia ocena klientów: 5.0 na podstawie 1 opinii
100% klientów poleca ten produkt
(1)
100%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
Oceń produkt
Jakość wykonania
Łatwość montażu
Wytrzymałość
Wystawione: 19/05/2020 Rafał
Wkład do baterii Tres CUADRO-TRES 91.07.190.05
Bardzo fajna obsługa

KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ

Pokrętło do baterii Tres CUADRO-TRES 91.07.020.10
 
 
Perlator z kluczem Tres 91.34.666