Ulubione
Wspornik GlassLine długi chrom Ravak GLASSLINE B180000001

Wspornik GlassLine długi chrom Ravak GLASSLINE B180000001

Nr katalogowy: B180000001 Symbol: B180000001 EAN: 8595096840804 Producent: Ravak
Ravak
Produkt z archiwum
Dostępność Produkt z archiwum
Koszt dostawy od: 9,49 zł
Więcej o kosztach dostawy
od 14,99 zł - Dowolny KURIER
od 10,49 zł - Kurier POCZTEX
od 9,49 zł - Odbiór w punkcie - POCZTA POLSKA
od 14,99 zł - Kurier INPOST
od 23,59 zł - Kurier DPD
od 16,99 zł - Odbiór w Punkcie DPD - PICK'up
od 21,99 zł - Kurier SCHENKER
393,51 PLN Sugerowana cena producenta: 474,78 PLN
Oszczędzasz 17%
81.27 zł
Wspornik GlassLine długi chrom B180000001
 
Wsporniki krótkie lub długie są dołączane do tych wyrobów, w przypadku których, zdaniem producenta, jest to konieczne ze względu na ich właściwości eksploatacyjne i bezpieczeństwo. Wsporniki można również dokupić oddzielnie, by poprawić stabilność kabiny, kiedy ze względu na przygotowanie budowlane nie są Państwo pewni ich stabilności. Wspornik GlassLine może służyć również jako wieszak na ręczniki.
  • termin dostawy: do 14 dni
 
GlassLine to:
 
Czysty design
Tylko szkło i chrom. Umocowany do ściany za pomocą specjalnych chromowanych zawiasów, bez metalowych profili. Nic nie zakłóci doskonałego wyglądu Waszej luksusowej łazienki.
 
Techniczna doskonałość
Wysokiej jakości chromowane zawiasy gwarantują długoletnią funkcjonalność popartą 30-letnim testem żywotności. Masywne zwiasy drzwi nie mają plastikowych elementów, dzięki czemu nie skrzypią ani nie zacinają się, tak jak tanie produkty konkurencji. Wysokiej jakości chromowanie we własnych urządzeniach galwanicznych gwarantuje, że chromowe zawiasy zawsze będą jak nowe. Masywne mocowanie szklanych tafli kabiny prysznicowej unieruchamiają i zapewniają długoterminową stabilność produktu. Produkty z serii GlassLine składają się z części stałych przymocowanych do ściany oraz z elementów ruchomych, które tworzą wejście do kabiny prysznicowej. Grubość bezpiecznego szkła części stałej wyności 8 mm, a ruchomej (drzwi) 6 mm.
 
Wysoka wodoszczelność
Szczelność części stałych kabiny gwarantują listwy boczne, które doskonale uszczelniają kabinę na całej wysokości. Do uszczelenienia części ruchomych używane są istwy uszczelniające, z których jedna jest twarda i mocno obejmuje szkło, a druga zawierająca magnes doskonale uszczelnia połączenie drzwi ze ścianką stałą lub z drugimi drzwiami. Doskonałość uszczelnienia zapewnia dolna listwa okapowa i listwa progowa.
 
Adaptacja do budowlanych nierówności i niedoskonałości
Kabiny prysznicowe serii GlassLine potrafimy dopasować do budowlanych niedoskonałości. Końcowe ustawienie produktu można wyregulować przez powiększone otwory w szkle aż do 1,5 cm.
 
Akcesoria do kabin prysznicowych
Praktyczna półeczka do kabin prysznicowych. Krótkie i długie wsporniki do kabin mogące służyć jako wieszak na ręczniki.
 
AntiCalc
RAVAK AntiCalc zaoszczędzi Wam czasu i sił. Warstwa ta wytwarza na szkle niewidzialną tarczę przeciw zanieczyszczeniom i osadom. Dzięki niej utrzymanie kabiny w czystości jest o wiele łatwiejsze. Bez tej warstwy nawet najbardziej luksusowy produkt może się zmienić w bardzo nieatrakcyny wyrób.
 
O producencie:
 
Szanowni Państwo,
 
Przedstawia się Wam międzynarodowa spółka akcyjna RAVAK. Większość zakładów produkcyjnych naszej firmy znajduje się w Europie, która jest również naszym głównym rynkiem zbytu. Nie produkujemy naszych wyrobów po to, by maksymalnie wykorzystać posiadane możliwości technologicznie, ale dlatego, by maksymalnie zadowolić naszych klientów, uwzględniając ich potrzeby i oczekiwania. Istnieją rzeczy, które nawet po latach użytkowania stale cieszą i sprawiają przyjemność. Zawsze będziemy się starali, aby wraz z naszymi wyrobami do Państwa domów przychodziły spokój, piękno i funkcjonalność. Jeśli Państwo będą zadowoleni z naszych wyrobów, zadowoleni będziemy również i my.
 
Większość modeli i nazw produktów firmy RAVAK jest chroniona prawem patentowym.

Czysty design
Tylko szkło i chrom. Produkt bezprofilowy, umocowany do ściany za pomocą specjalnych chromowych zawiasów. Nic nie zakłóci pięknego wyglądu Waszej luksusowej łazienki

Techniczna doskonałość
Wysokiej jakości chromowe zawiasy gwarantują długoletnią funkcjonalność popartą 30-letnim testem żywotności. Masywne zawiasy drzwi nie mają plastikowych elementów, dzięki czemu nie skrzypią ani nie zacinają się, tak jak tanie produkty konkurencji. Wysokiej jakości chromowanie we własnych urządzeniach galwanicznych gwarantuje, że chromowe zawiasy nawet po latach będą jak nowe. Masywne mocowania szklanych tafli kabiny prysznicowej unieruchamiają i zapewniają długoterminową stabilność produktu. Produkty z serii GlassLine składają się z części stałych przymocowanych do ściany oraz z elementów ruchomych, które tworzą wejście do kabiny prysznicowej. Grubość bezpiecznego szkła części stałej wynosi 8 mm, a ruchomej (drzwi) 6 mm.

Wysoka wodoszczelność
Szczelność części stałych kabiny gwarantują listwy boczne, które doskonale uszczelniają kabinę na całej wysokości. Do uszczelnienia części ruchomych używane są listwy uszczelniające, z których jedna jest twarda i mocno obejmuje szkło, a druga zawierająca magnes doskonale uszczelni połączenie drzwi ze ścianką stałą lub z drugimi drzwiami. Doskonałość uszczelnienia zapewnia dolna listwa okapowa i listwa progowa

Dostosowanie do budowlanych nierówności i niedoskonałości
Kabiny prysznicowe serii GlassLine potrafimy dopasować do budowlanych niedoskonałości. Końcowe ustawienie produktu można wyregulować przez powiększone otwory w szkle aż do 1,5 cm.


Akcesoria do kabin prysznicowych
Praktyczna półeczka do kabin prysznicowych. Krótkie i długie wsporniki do kabin mogące służyć jako wieszak na ręczniki.

AntiCalc
RAVAK AntiCalc zaoszczędzi Wam czasu i sił. Powłoka ta wytwarza na szkle niewidzialną tarczę przeciw zanieczyszczeniom i osadom. Dzięki niej utrzymanie kabiny w czystości jest o wiele łatwiejsze. Bez tej warstwy ochronnej nawet najbardziej luksusowy produkt może się zmienić w bardzo nieatrakcyjny wyrób.

Gwarancja 2 lata

Dane techniczne

Długość 0 mm
Szerokość 0 mm
Wysokość 0 mm
Waga 0 kg
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Podziel się swoją opinią! Zaloguj się aby dodać opinię