Filtry

Ariane Roca Informacje

Wybór odpowiedniej wanny nie jest łatwym zadaniem. Warto zwrócić uwagę nie tylko na jej wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność. Często wybierana wanna Ariane Roca to propozycja dla każdego, kto ceni nie tylko komfort użytkowania, ale również stylowe wyposażenie wnętrz. Roca Ariane została wykonana z innowacyjnego kompozytu Stonex®, który gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Gładka powierzchnia wanny Ariane Roca pozwala na bezproblemowe utrzymanie jej w pożądanej czystości. Wanna Roca Ariane, która wyróżnia się łagodnym i jednocześnie zgrabnym kształtem, stanie się ozdobą każdej łazienki. Zestawiona z dopasowaną stylistycznie baterią wolnostojącą nada łazience nie tylko elegancji, ale również ponadczasowego charakteru. Wobec wielu zalet, które posiada Ariane wanna, nie dziwi fakt, że cieszy się ona uznaniem korzystających z niej osób.

Nie da się ukryć, że Roca Ariane opinie to często wyszukiwane hasło w sieci. Szczegółowe informacje, które można uzyskać na jej temat, mogą tylko utwierdzić w przekonaniu, że Roca Ariane wanna to inwestycja, która się opłaca.

 

Oferta wolnostojących wanien Roca Ariane

Popularna wśród klientów Roca Ariane wanna wolnostojąca 165x75 zapewni nie tylko wygodę podczas kąpieli, ale co równie ważne – atrakcyjny wygląd pomieszczeniu. Idealnie wpisująca się w najnowsze trendy Roca Ariane 165 stanie się idealnym uzupełnieniem nowocześnie zaaranżowanej łazienki. Dzięki uniwersalności wanna Ariane 165x75 może zostać zamontowana zarówno w centralnym miejscu, przy ścianie czy w rogu pomieszczenia.

Wanna wolnostojąca Roca to idealna propozycja dla każdego, kto ceni nowoczesny design i maksymalną wygodę użytkowania. Otrzymująca wiele pozytywnych opinii wanna Ariane to wybór, z którego z pewnością będziesz zadowolony. Poznaj Roca Ariane opinie i dołącz do grona zadowolonych z jej użytkowania osób. Roca Ariane wanna wolnostojąca przez wiele lat zachowa swój atrakcyjny wygląd, dlatego nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj wybierz wariant dla siebie!

Szybka wysyłka z naszego magazynu
 
5829,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 000000 zł
Kształt  Owalny
Materiał  Stonex®
Kolor  Biały
Na zamówienie
 
350,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 000000 zł

Zamów
Zamów